“Практикум з польської мови (методика формування і діагностування рівня знань студентів)” Лисенко О.М.
Закладки
Lost Password?

No account yet? Register

Практикум з польської мови (методика формування і діагностування рівня знань студентів) складається з чотирьох частин зі зростанням ступеня складності запропонованих завдань.
Перша частина вміщує завдання для перевірки фонетичних та орфографічних знань та навичок студентів. Складається з вправ та контрольних робіт.
Друга частина практикуму – це комплекс контрольних робіт, яким діагностуватиметься рівень умінь студента прочитати і перекласти польський текст, а також подати вірні відповіді на тестові завдання та логічні запитання.
Третя частина дасть змогу студентові перевірити свій рівень оволодіння польською граматикою, вмінням відмінювати самостійні частини мови, а також виконувати вправи з перекладу.
Четверта частина практикуму складається з окремих текстів, які подаються студентам задля можливості повторення та перевірки орфографічних знань, вмінь та навичок логічного літературного перекладу. Окрім того, вміщені тексти можуть використовуватись як взірець написання тем, які будуть винесені для вивчення студентами до іспиту.

Если ссылки нет или она не работает, обязательно прочитайте Как скачать с сайта. Если это не помогло, пожалуйста, выделите название материала и нажмите Ctrl+Enter.

0 0 оценок
Рейтинг статьи
Upgrade to Turbo
Подписаться
Уведомление о
0 комментариев
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии