“Основи польської орфографії” Лазарович О.М.

Оцените материал и оставляйте комментарии: Бесполезная трата времени =(Идея неплоха, но...Нашел что-то для себяМного нового узнал(а)Лучшее в своем роде! (1 оценок, среднее: 1,00 из 5)
Загрузка...

Закладки

Еще нет аккаунта?Регистрация

Навчально-методичний посібник «Основи польської орфрграфії» призначений для студентів Івано-Франківського коледжу спеціальності «Туризм», а також всім тим, хто прагне вивчити правила пра-вопису польської мови.
Мета пропонованого навчально-методичного посібника – навчити студентів правильно і грамотно писати, адже орфографія – це перша сходинка в оволодінні мовою та свідчить про глибину її вив-чення. На заняттях з польської мови вивчаємо основи правопису, а в цьому посібникові системати-зовано подаємо основні правила польської орфографії, тексти та вправи дидактичного характеру, які підібрані з урахуванням функціонального підходу до вивчення польської мови й спрямовані на закріплення вивченого матеріалу та самостійної перевірки набутих знань і вмінь. Вправи допоможуть проаналізувати допущені помилки, перевірити й запам’ятати правила правопису, а також сприятимуть формуванню орфографічної свідомості. Порядок розміщення вправ дозволить студентам випробувати власні сили і, спираючись на засвоєний матеріал, безпомилково написати слова та тексти. Вправи бажано виконувати самостійно, користуючись орфографічним словником. Одні й ті ж вправи варто виконувати декілька разів. Тексти диктантів, а також приказки й прислів’я містять виразний науковопопулярний та країнознавчий матеріал, який збагатить кругозір студентів. Їх можна використовувати двояко: вживати для написання диктантів – викладач або інша особа спочатку читає цілий текст, потім диктує його по реченнях; текстами можна також користуватися самостійно – спочатку прочитати текст повністю, а потім читати його по реченнях і, вивчаючи речення напам’ять, самостійно їх записувати. Після чого рекомендується відразу перевіряти правильність написання і виправляти допущені помилки.
Для студентів Івано-Франківського фахового коледжу, спеціальність Туриза, а також для усіх, хто хоче навчитися правильно писати.

Если ссылка нет или она не работает, обязательно прочитайте Как скачать с сайта. Если это не помогло, пожалуйста, выделите название материала и нажмите Ctrl+Enter.

0 0 оценок
Рейтинг статьи
Скачать/Pobrać/Download
Upgrade to Turbo
Подписаться
Уведомление о
0 комментариев
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии