“Польсько-український словник прикордонних термінів: 12 000 слів та термінологічних словосполучень” Панчук Т., Мичковська В.Р., Бобовік Є. та ін.

Оцените материал и оставляйте комментарии: Бесполезная трата времени =(Идея неплоха, но...Нашел что-то для себяМного нового узнал(а)Лучшее в своем роде! (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Загрузка...

FavoriteLoadingВ закладки!

Видання містить терміни з тематик: охорона державного кордону, контроль прикордонного руху, криміналістика, право, геодезія, топографія, особистий захист, назви підрозділів, установ, посади та звання, що використовуються в Державній прикордонній службі України та Прикордонній варті Республіки Польща.
Видання охоплює термінологію, що стане у нагоді персоналу прикордонних служб України та Польщі. Словник може використовуватись у навчальних закладах під час читання тематичних текстів, перекладу та складання документів і матеріалів з професійної тематики.

Если ссылка нет или она не работает, обязательно прочитайте Как скачать с сайта. Если это не помогло, пожалуйста, выделите название материала и нажмите Ctrl+Enter.

0 0 оценка
Рейтинг статьи
Upgrade to Turbo
Подписаться
Уведомление о
0 комментариев
Inline Feedbacks
Посмотреть все комментарии